Májová korunka

Dne 16.5.2015 se u nás v Jemnici konal již VI. ročník nepostupové soutěže mažoretek.
Byla to velice vydařená soutěž... počasí se také vyvedlo.
Celou akci moderoval a doprovázel svými zajímavými tanečky moderátor Hitrádia Vysočina ... Milan Řezníček, bez kterého by to nešlo.
 
Začnu od začátku... jako vždy jsme začaly slavnostním nástupem všech mažoretkových skupin ... musím se přizna, že mě překvapilo kolik se letos zúčastnolo souborů :), bylo jich opravdu hodně.
        Poté začali miniformace .... naše nejmenší holčičky Sluníčka skončili na krásném 2. místě... veliká pochvala vedoucí Sáře Linduškové :), miniformace I. DĚTI skončila na krásném 3.místě pod vedením Denisi Abrhámové a miniformace II. KADETKY pod vedením Markéty Matějkové skončili na 1. místě. Velké holky s miniformacemi vystupovali v kategorii JUNIORKY a obsadili 1. místo a SENIORKY skončili na 3. místě.... v přestávce následovalo DUO Macina Matějková, Deniska Abrhámová a trio Míša Křivanová, Věrka Fuksová a Míša Kinclová.
Ve velkých formacích to dopadlo takto: ... nejmenší Sluníčka 1. místo, Hvězdičky 4. místo (za sestavu se nemusejí holky vůbec stydět, byla super), Lollipops 1.místo :)
        Mezi vyhlášením se mažoretky hýbaly pod vedením skvělého moderátora Milana Řezníčka, který nenechal žadnou mažoretky vydechnout .... moc mu děkujeme, že k nám opět zavítal a vydržel to s námi :)
 
Na závěr... moc bych chtěla poděkovat dvěma ženám, bez kterých by se to rozhodně konat nemohlo tedy Jarmile Furdanové a Renatě Matějkové... moc a moc děkujeme :)
 
Také děkujeme rodičům s přípravami stanů a ostatních věcí :)                            DĚKUJEME MOC    
 
DOUFÁME, ŽE SE VÁM NAŠE SOUTĚŽ LÍBILA.... PIŠTE DO VZKAZŮ :)
 
                                                                                            Mažoretky DDM Jemnice